Nadechnout se, podívat se okolo a říct si to je ono.

To je ten pocit z dokonale zařízeného interiéru.

Naše vize je o tom najít v každém prostoru potenciál být výjimečným.

Vybavováním soukromých či komerčních interiérů se zabýváme od roku 1997. Jsme rodinná firma a italský design nábytku nás natolik uchvátil, že se tomuto oboru věnujeme již 20 let.

Držíme se přesvědčení, že luxus je o propojení designu s kvalitními materiály.

Zaměřujeme se především na vybavování bytových interiéru, luxusních kanceláří, komerčních prostor v klasickém, či zámeckém stylu. Zároveň jsme schopni vybavit interiér i v moderním designu.

Za léta práce v oboru nábytkářství a designu interiéru jsme získali mnoho kvalitních a spolehlivých výrobců z různých míst v Itálii. Na světových veletrzích stále objevujeme nové, čerpáme inspiraci a zkušenosti, abychom mohli zákazníkům přinést ty nejnovější trendy i do jejich interiérů.

Mezi naše služby samozřejmě patří poradenství s výběrem vhodného nábytku, osvětlení, bytových textilií, tapet, doplňků jak u nás v showroomu, nebo přímo v daném interiéru. K dispozici máme bytové designéry i bytové architekty.


Užíváme cookies, abychom Vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše webové stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Více

close