Katalogy

Veškerý sortiment v katalozích lze objednat. Ceny na doptání telefonicky, e-mailem, či kontaktním formulářem zde.

Gruppo Tomasella

Gruppo Tomasella je společnost zaměřující se na výrobu vysoce kvalitního „MADE IN ITALY“ dřevěného nábytku a bytových doplňků pro vybavení obývacího pokoje, jídelny i ložnice, jak v klasickém, tak i v moderním duchu. Gruppo Tomasella je rovnováha mezi historií společnosti, která sahá až do roku 1948 a silným sklonem pro moderní technologie a kreativní inovace. 

                  

Morello Gianpaolo

Morello Gianpaolo nabízí široký sortiment sedacího nábytku v různých stylech jako klasický, Ludvík XVI, Ludvík XXIV, barokní, viktoriánský, empíru a Art Deco. Každý kus lze přizpůsobit požadavkům zákazníka, jak v povrchové úpravě dřeva, tak i ve výběru potahové látky či kůže. 

  

Ferro Mobili in Stile

V katalozích Ferro Mobili in Stile naleznete nábytek a doplňky do obývacího pokoje, jídelny, pracovny i ložnice. Specialista na solitéry, jakou jsou stolečky, komody, psací stoly, odkládací stolky aj.

        

Stile Elisa

Velice kvalitní výrobce italského nábytku. Každý kus nábytku je pečlivě zpracováván do každého detailu. Kvalitní materiál a perfektní práce mistrů, to je Stile Elisa.

Katalog Stile Elisa ´800  Kolekce Neoclasico  Kolekce Barocco  Kolekce Art Deco  Katalog Carlo X

Mirandola Export

Dokonalá souhra letitých zkušeností zakladatele Mirandola Export (1959) a technologicky vyspělého výrobního procesu. Tato rodinná společnost dbá na perfektní výběr materiálu, přesné obrábění a zjemnění povrchových úprav. Díky těmto kvalitám vyváží svůj nábytek s úspěchem do celého světa. V těchto katalozích najdete široké spektrum nábytku.

katalog Arena Mirandola Export  Katalog Dayana  Katalog Daniel

Giorgio Casa

40 let zkušeností v oblasti nábytkářství. Láska ke dřevu jako materiálu transformující se do objektů, které mají zářící vzhled a jsou ikony nesmrtelného stylu. Toto je Giorgiocasa. 

        


Užíváme cookies, abychom Vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše webové stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Více

close